منوی سایت
منوی سایت

تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی

دپارتمان تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی

دپارتمان تعمیر و نگهداری تجهیزات فروشگاهی و بانکی آوند پرینتر، در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه های فیش پرینتر، لیبل پرینتر، بارکد اسکنر، صندوق فروشگاهی و ماشین حساب نامی آشنا، معتبر و با سابقه در بین همکاران صنف ماشین های اداری و فروشگاهی می باشد. سرعت پاسخگویی در این حوزه یکی از فاکتور های مهم حفظ مشتری است. قطع سیستم های فروشگاهی و اختلال در تجهیزات ارائه خدمات به مشتریان در فروشگاه ها لطمات مالی بالایی به همراه خواهد داشت. به همین دلیل ارائه خدمات آوند به این دسته از مشتریان از سرعت بالایی برخوردار است.

02188820036 (12 خط)

هدف جلب رضایت مشتری است

اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است. دو عامل اساسی سبب گردیده است که آوند دستگاه های فیش پرینتر، لیبل پرینتر، بارکد اسکنر، صندوق فروشگاهی و ماشین حساب تعمیر شده توسط تعمیرکاران خود را گارانتی کرده و به مشتری تحویل دهد. این دو عامل عبارتند از:

1- استفاده از قطعات اورجینال یا با کیفیت استاندارد مورد تایید تعمیرکاران حرفه ای
2- تعمیر توسط نیروی انسانی متخصص، ماهر و با تجربه

تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی

با گسترش فضای تجارت الکترونیک خدمت رسانی به مشتریان از سرعت بالایی برخوردار شده است. درخواست مشتری برای ارائه خدمات سنتی با سرعت بیشتر یکی ار اثرات فضای مجازی بر زندگی روزمره انسان هاست. فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکتها و کلیه فروشندگان کالا برای ایجاد رضایت بیشتر در مشتری و افزایش سرعت در ارائه خدمات به فناوری اطلاعات روی آورده و از صندوق های فروشگاهی، تجهیزات کامپیوتری، نرم افزارهای فروش، پرینترهای حرارتی، پرینترهای لیبل، بارکد خوان و… استفاده می کنند. دامنه استفاده از این نوع تجهیزات بسیار گسترده شده است. به دلیل استفاده از تجهیزات فروشگاهی در محیط های مختلف نیاز به ارائه خدمات و تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی نیز رو به افزایش می باشد.

تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی

در نظر سنجی انجام شده از مشتریانی که از خدمات آوند استفاده می کنند، مشخص گردیده است که سازمان ها، فروشگاه ها و افرادی که تعمیرات دستگاه های خود را به آوند می سپارند اغلب به توصیه مشتریانی است که حداقل یکبار تجربه استفاده از خدمات آوند را داشته اند و این موضوع برای ما باعث افتخار است. آوند تلاش دارد توان تعمیراتی مجموعه خود را بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آنها متمرکز نماید.
یکی از عواملی که مشتریان آوند را به حفظ ارتباط و تکرار تجربه استفاده از خدمات آوند ترغیب می نماید سرعت عمل بخش تعمیرات در عیب یابی و اطلاع رسانی به مشتری است. پس از ارائه اطلاعات دقیق به مشتری و جلب نظر او برای تعمیر دستگاه، سرعت در تعمیر، تست و تحویل دستگاه به مشتری از دیگر ویژگی های آوند است.

تعمیرات تجهیرات فروشگاهی و بانکی در کمترین زمان ممکن انجام و در لابراتوار مجهز آوند تست و تحویل مشتری می گردد. استفاده از خدمات سریع تعمیر تجهیرات فروشگاهی و بانکی آوند مزیت قیمت مناسب را هم برای مشتری به همراه خواهد داشت. مقایسه خدمات، قیمت و سرعت تعمیر تجهیرات فروشگاهی و بانکی در آوند نسبت به سایر همکاران صرفه اقتصادی و اطمینان خاطر را برای مشتری به ارمغان می آورد.

تعمیر تجهیزات فروشگاهی و بانکی

دپارتمان تعمیرات پرینتر و کپی آوند علاوه بر برندهای ذکر شده سایر برندهای موجود در بازار را نیز تعمیر و پشتیبانی می نماید.

با ما تماس بگیرید.

02188820036 (12 خط)

[mailerlite_form form_id=2]

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • قیمت
  • وزن
  • ابعاد
  • رنگ
  • مشخصات فنی
  • ویژگی‌ها
  • انتخاب فیلدها
مقایسه