• خانه >
  • تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی


دپارتمان سرویس و تعمیر پرینتر ، تعمیر دستگاه کپی و فاکس آوند پرینتر

دپارتمان تعمیر پرینتر ، دستگاه کپی و فاکس آوند نامی آشنا، معتبر و با سابقه در بین همکاران صنف ماشین‌‌های اداری و فروشگاهی ‌می‌باشد. حضور آوند با بیش از 15 سال سابقه در مرکز فروش و تعمیرات ماشین‌‌های اداری و فروشگاهی گواه این موضوع است.
اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه هر سازمانی است. لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر

"*" indicates required fields


دو عامل اساسی سبب گردیده است که آوند دستگاه‌‌های پرینتر و کپی تعمیر شده توسط تعمیرکاران خود را گارانتی کرده و به مشتری تحویل دهد. این دو عامل عبارتند از:

1- استفاده از قطعات اورجینال یا با کیفیت استاندارد مورد تایید تعمیرکاران حرفه ای
2- تعمیر توسط نیروی انسانی متخصص، ماهر و با تجربه

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

در نظر سنجی انجام شده از مشتریانی که از خدمات ما استفاده ‌می‌کنند، مشخص گردیده است که سازمان‌‌ها و افرادی که تعمیرات دستگاه‌‌های خود را به ما ‌می‌سپارند اغلب به توصیه مشتریانی است که حداقل یکبار تجربه استفاده از خدمات ما را داشته اند و این موضوع برای ما باعث افتخار است. آوند تلاش دارد توان تعمیراتی مجموعه خود را بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آنها متمرکز نماید.

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

آوند با هدف ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان سرویس ویژه خدمات و تعمیر پرینتر در محل مشتری را نیز راه اندازی نموده است. در این سرویس تعمیرکاران آوند در کوتاهترین زمان ممکن در محل مشتری حاضر شده و خدمات تعمیرات را ارائه ‌می‌نمایند.

یکی از عواملی که مشتریان ما را به حفظ ارتباط و تکرار تجربه استفاده از خدمات آوند ترغیب ‌می‌نماید سرعتِ عمل در بخش تعمیرات در عیب یابی و اطلاع رسانی به مشتری است. پس از ارائه اطلاعات دقیق به مشتری و جلب نظر او برای تعمیر دستگاه، سرعت در تعمیر، تست و تحویل دستگاه به مشتری از دیگر ویژگی‌‌های آوند است.

مشاوره خرید ماشین‌های اداری و فروشگاهی

کارشناسان ما آماده پاسخگویی برای مشاوره خرید و تعمیر ماشین‌های اداری و تجهیزات فروشگاهی هستند.

تعمیر پرینتر ها و دستگاه های کپی و در لابراتوار مجهز آوند تست و تحویل مشتری ‌می‌گردد. استفاده از خدمات سریع تعمیر پرینتر و کپی آوند، مزیت قیمت مناسب را هم برای مشتری به همراه خواهد داشت. مقایسه خدمات، قیمت و سرعت تعمیرات پرینتر و کپی در آوند نسبت به سایر همکاران صرفه اقتصادی و اطمینان خاطر را برای مشتری به ارمغان ‌می‌آورد.

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

خدمات آوند عبارت اند از تعمیر تخصصی انواع پرینتر و کپی و فاکس برندهای مطرح دنیا شامل:

پرینتر و اسکنرهای اچ پی HP laserjet printer and scanner
پرینتر و کپی ریکو Ricoh Printer and copier
پرینتر و کپی شارپ Sharp printer and copier
کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta copier
پرینترهای سامسونگ Samsung Printers
کپی توشیبا Toshiba copier
پرینتر، اسکنر و کپی کانن Canon printer, scanner and copier
پرینتر لکسمارک Lexmark Printer
پرینتر جوهرافشان و سوزنی اپسون Epson ink and dot-matrix printer
کپی و پرینتر زیراکس XEROX printer and copier
فاکس، کپی و پرینتر پاناسونیک Panasonic fax, copy and printer

چرا پرینتر و دستگاه کپی به تعمیر نیاز دارند؟

دلایل مختلف فیزیکی و نرم افزاری ‌می‌تواند باعث خرابی پرینتر یا دستگاه کپی شود که در اینجا به چند مورد از آنها اشاده ‌می‌کنیم:

  • عدم سرویس: پرینتر و دستگاه کپی، همانند تمام وسایل و تجهیزات مورد استفاده روزمره که کاری را برای ما انجام ‌می‌دهند، دارای قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر در نهایت یک دستگاه را تشکیل ‌می‌دهند. این قطعات در پرینتر از جنس فلز، پلاستیک، شیشه و… هستند که البته بعد از مدت زمانی مشخص و استفاده ای مفید، نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. استفاده ی طولانی مدت از دستگاه پرینتر و یا کپی، بدون در نظر گرفتن سرویس آن باعث بروز مشکل و خرابی خواهد شد.
  • استفاده نادرست: هر پرینتر و دستگاه کپی، برای استفاده ی خاصی طراحی شده اند. پرینتر لیزری برای چاپ روی کاغذهای استاندارد و صاف چاپ نرمالی خواهد داشت. اگر از کاغذهای ضخیم و غیر استاندارد استفاده شود، قطعات آن آسیب خواهد دید. شاید در کوتاه مدت نشانی از خرابی دیده نشود اما بعد از مدتی خرج تعمیرات به سراغ کاربر خواهد آمد. استفاده غیر استاندارد در کنار سهل انگاری در استفاده پرینتر ‌می‌تواند باعث خرابی‌‌های جدی در آن شود. برای مثال حتماً باید حواسمان باشد هنگام کشش کاغذ توسط پرینتر ، نباید وسیله یا قطعه ای روی کاغذ باشد، چرا که ممکن است همراه کاغذ وارد پرینتر شده و به رول‌‌های آسیب وارد کند.
  • نرم افزار: سازنده‌‌ها یک سیستم عامل کوچک، داخل پرینتر ها و دستگاه های کپی تعبیه کرده اند تا موارد چاپ، اسکن و… را دریافت و به سخت افزار دستور اجرا دهد. این نرم افزار ممکن است بنا به دلایلی همچون آپدیت ناقص، دچار مشکل شده و پرینتر را از کار بیاندازد. بازگردانی و راه اندازی پرینتر توسط کاربر ممکن است غیر ممکن باشد چرا که دانش کافی در این مورد شاید نداشته باشد. اینجاست که تکنسین تعمیرات پرینتر، باید وارد عمل شود.

مزایای قرارداد تعمیر و نگهداری پرینتر

به طور کلی نگهداری صحیح از هر وسیله‌ای در کسب و کارهای مختلف، مزایا مخصوص به خودش را به دنبال دارد. به علاوه ماشین آلات در صورتی دوام بیشتری دارند که نگهداری مناسبی از آنها شده و در شرایط لزوم تعمیر شوند. به همین دلیل در این مقاله درباره مزایای نگهداری صحیح پرینتر صحبت خواهیم کرد.

اکنون میزان مزایایی که شما ‌می‌توانید دریافت کنید، به تعداد پرینترهای نگهداری شده یا به اصطلاح تعداد قراردادهایی که بابت خرید هر پرینتر دریافت کرده‌اید بستگی دارد.

امروزه استفاده از دستگاه پرینتر اجتناب ناپذیر است. این ابزار به وسیله‌ای ضروری تبدیل شده و ما در تجارت روزمره از آن استفاده ‌می‌کنیم. این حقایق اهمیت پرینترها را در مشاغل مختلف جامعه به طور گسترده نشان ‌می‌دهد. شما هم ‌می‌توانید از این دستگاه کاربردی استفاده کرده و از مزایای قرارداد آن در زمینه ارائه خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری پرینتر بهره ببرید. مدیران هر مجموعه ‌می‌توانند با استخدام یک فرد باتجربه و معتبر برای تنظیم و نگهداری پرینترها، کنترل بیشتری بر هزینه داشته و اعتماد بیشتری نسبت به نگهداری ماشین آلات خود دارند.

در ادامه مزایایی که از طریق درگیر کردن و استخدام پیمانکاران برای بررسی تجهیزات پرینتر خود کسب ‌می‌شوند را معرفی ‌می‌کنیم.

تمرکز بیشتر کارمندان بر روی وظایف مختص به خودشان

همانطور که هنری فایول در 14 اصل مدیریت خود پیشنهاد کرده است، یک کارمند باید در یک قسمت خاص و محدود کار کند تا بهترین نتیجه و خروجی در مجموعه ایجاد شود. به عبارتی همه کارمندان باید روی یک کار خاص که در حوزه تخصصشان است متمرکز شوند. همین اصل به شما کمک ‌می‌کند تا به جای استفاده از انرژی افراد خود برای کارهای اضافی مانند حفظ تجهیزات مورد استفاده مانند پرینتر، بهترین بهره را از افراد و تعمیرکاران متخصص پرینتر استفاده کنید. در نتیجه با استخدام یک متخصص برای نگهداری دستگاه‌‌های پرینتر مجموعه خود، بهترین نتیجه را از کارمندان و مجموعه خود کسب کنید.

افزایش طول عمر تجهیزات و وسایل اداری

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، تجهیزاتی مانند پرینتر برای داشتن یک عملکرد کامل در اکثر مشاغل ضروری است. با این وجود بسیاری از صاحبان مشاغل تصور ‌می‌کنند که سرمایه گذاری روی چنین تجهیزاتی فقط چند سال موثر بوده و دستگاه‌‌ها به مرور زمان فرسوده ‌می‌شوند. اما لازم است بدانید که اگر تعمیر و نگهداری دستگاه‌‌ها به طرز صحیح انجام شده و از کارشناسان مربوطه برای تعمیر و نگهداری تجهیزات استفاده شود، تجهیزات دفتری و اداری ‌می‌توانند بیشتر انتظار شما کار کرده و هزینه‌‌ها کاهش ‌می‌یابند.

کمک به بهبود قابلیت‌‌ها و کارایی پرینتر

هر چقدر هم که یک وسیله با دوام باشد، با گذشت حدود هشت سال به تدریج کهنه و فرسوده ‌می‌شود. همین امر در مورد دستگاه‌‌های پرینتر مدرن نیز وجود دارد؛ هرچه بیشتر از آنها استفاده شود، احتمال ایجاد مشکلات و خرابی آنها نیز افزایش ‌می‌یابد. بررسی منظم، سرویس و نگهداری مداوم از تجهیزاتی ماند پرینتر باعث کاهش سرعت خرابی آنها شده و حتی کارایی آنها را به حداکثر ‌می‌رساند. تاثیر مطلوب این کارها و مشاهده کاهش هزینه‌‌ها، در طولانی مدت مشخص ‌می‌شود.

دریافت گزارشات دقیق درباره تجهیزات پرینتر

قراردادهای تعمیر و نگهداری موظفند تا گزارش‌‌های دقیقی از فعالیت خود در جهت نگهداری از پرینترها را با جزئیات ارائه دهند. همچنین در بسیاری از موارد شما ‌می‌توانید به سادگی از تکنسین‌‌های پرینتر کمک بگیرید. حتی ممکن است برخی از تکنسین‌‌ها بتوانند از طریق تلفن به رفع مشکلات کمک کنند. ثبت کردن اطلاعات دقیق پرینتر و خطاهای پیش آمده بسیار مفید و کارآمد خواهد بود. با کمک آنها ‌می‌توان مشکلات و راه حل‌‌های مربوط به یک مشکل که در گذشته برای پرینتر رخ داده و اکنون رفع شده را متوجه شد.

تطبیق هزینه‌‌های ثابت مربوط به تعمیرات با درآمد

برای اکثر مشاغل داشتن یک قرارداد تعمیر و نگهداری تجهیزات، به آنها امکان پیش بینی هزینه‌‌های مربوط به تعمیرات پرینتر در پایان ماه را ‌می‌دهد. در نتیجه ‌می‌دانند که هزینه‌‌ها در یک دوره مشخص چقدر بوده و ‌می‌توانند برای آن برنامه ریزی کنند.

برنامه ریزی برای نگهداری منظم تجهیزات و دستگاه‌‌ها

داشتن یک قرارداد تعمیر و نگهداری تجهیزات، باعث ‌می‌شود تا مطمئن شوید که کلیه فعالیت‌‌های مربوط به تعمیر و نگهداری تجهیزات شما در زمان مناسب انجام ‌می‌شود. جای تعجب نیست که بسیاری از مشاغل هنگام شروع به کار و زمانی که تعداد کارکنان زیاد نیست، مواردی مانند تعمیر و نگهداری دستگاه‌‌های موجود را فراموش ‌می‌کنند. حتی ممکن است به فکر سرویس دهی وسایل نبوده یا فکر کنند صرف کردن برای چنین کارهایی ضروری نیست. در واقع به دلیل همین موارد و عدم نگهداری درست و طولانی مدت از تجهیزات، احتمال اینکه در آینده پول بیشتری خرج کنند افزایش ‌می‌یابد.

ضمانت و تعهد

قراردادهای نگهداری انعطاف پذیری و اطمینان را برای شما فراهم ‌می‌کنند. به این صورت که مجموعه شما این اطمینان را خواهد داشت که در هر زمان، تجهیزات سرویس شده به درستی کار ‌می‌کنند. به علاوه شما اطمینان بیشتری به افرادی که قرار است روی پرینترهای آسیب دیده کار کنند، داشته و نگران بی تجربه یا حرفه‌ای نبودن آنها نیستید. در اخر اینکه شما همواره احساس آرامش داشته و مطمئن هستید که تجهیزات شما در بهترین وضعیت قرار دارند.

برای بهره بردن از خدمات نگهداری و تعمیر ماشین‌‌های اداری خود، ‌می‌توانید با کارشناسان آوند پرینتر تماس حاصل فرمایید.

مشاوره خرید ماشین‌های اداری و فروشگاهی

کارشناسان ما آماده پاسخگویی برای مشاوره خرید و تعمیر ماشین‌های اداری و تجهیزات فروشگاهی هستند.