منوی سایت
منوی سایت

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

دپارتمان سرویس و تعمیر پرینتر ، تعمیر دستگاه کپی و فاکس آوند پرینتر

دپارتمان تعمیر پرینتر ، دستگاه کپی و فاکس آوند نامی آشنا، معتبر و با سابقه در بین همکاران صنف ماشین های اداری و فروشگاهی می باشد. حضور آوند با بیش از 12 سال سابقه در مرکز فروش و تعمیرات ماشین های اداری و فروشگاهی گواه این موضوع است.
اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه هر سازمانی است. لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است.

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی
دو عامل اساسی سبب گردیده است که آوند دستگاه های پرینتر و کپی تعمیر شده توسط تعمیرکاران خود را گارانتی کرده و به مشتری تحویل دهد. این دو عامل عبارتند از:

1- استفاده از قطعات اورجینال یا با کیفیت استاندارد مورد تایید تعمیرکاران حرفه ای
2- تعمیر توسط نیروی انسانی متخصص، ماهر و با تجربه

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

در نظر سنجی انجام شده از مشتریانی که از خدمات ما استفاده می کنند، مشخص گردیده است که سازمان ها و افرادی که تعمیرات دستگاه های خود را به ما می سپارند اغلب به توصیه مشتریانی است که حداقل یکبار تجربه استفاده از خدمات ما را داشته اند و این موضوع برای ما باعث افتخار است. آوند تلاش دارد توان تعمیراتی مجموعه خود را  بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آنها متمرکز نماید.

02188820036 (12 خط)

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

آوند با هدف ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان سرویس ویژه خدمات و تعمیر پرینتر در محل مشتری را نیز راه اندازی نموده است. در این سرویس تعمیرکاران آوند در کوتاهترین زمان ممکن در محل مشتری حاضر شده و خدمات تعمیرات را ارائه می نمایند.

یکی از عواملی که مشتریان ما را به حفظ ارتباط و تکرار تجربه استفاده از خدمات آوند ترغیب می نماید سرعتِ عمل در بخش تعمیرات در عیب یابی و اطلاع رسانی به مشتری است. پس از ارائه اطلاعات دقیق به مشتری و جلب نظر او برای تعمیر دستگاه، سرعت در تعمیر، تست و تحویل دستگاه به مشتری از دیگر ویژگی های آوند است.

02188820036 (12 خط)

تعمیر پرینتر ها و دستگاه های کپی و در لابراتوار مجهز آوند تست و تحویل مشتری می گردد. استفاده از خدمات سریع تعمیر پرینتر و کپی آوند، مزیت قیمت مناسب را هم برای مشتری به همراه خواهد داشت. مقایسه خدمات، قیمت و سرعت تعمیرات پرینتر و کپی در آوند نسبت به سایر همکاران صرفه اقتصادی و اطمینان خاطر را برای مشتری به ارمغان می آورد.

تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی

خدمات آوند عبارت اند از تعمیر تخصصی انواع پرینتر و کپی و فاکس برندهای مطرح دنیا شامل:
پرینتر و اسکنرهای اچ پی HP laserjet printer and scanner
پرینتر و کپی ریکو Ricoh Printer and copier
پرینتر و کپی شارپ Sharp printer and copier
کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta copier
پرینترهای سامسونگ Samsung Printers
کپی توشیبا Toshiba copier
پرینتر، اسکنر و کپی کانن Canon printer, scanner and copier
پرینتر لکسمارک Lexmark Printer
پرینتر جوهرافشان و سوزنی اپسون Epson ink and dot-matrix printer
کپی و پرینتر زیراکس XEROX printer and copier
فاکس، کپی و پرینتر پاناسونیک Panasonic fax, copy and printer

چرا پرینتر و دستگاه کپی به تعمیر نیاز دارند؟

دلایل مختلف فیزیکی و نرم افزاری می تواند باعث خرابی پرینتر یا دستگاه کپی شود که در اینجا به چند مورد از آنها اشاده می کنیم:

 • عدم سرویس: پرینتر و دستگاه کپی، همانند تمام وسایل و تجهیزات مورد استفاده روزمره که کاری را برای ما انجام می دهند، دارای قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر در نهایت یک دستگاه را تشکیل می دهند. این قطعات در پرینتر از جنس فلز، پلاستیک، شیشه و… هستند که البته بعد از مدت زمانی مشخص و استفاده ای مفید، نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. استفاده ی طولانی مدت از دستگاه پرینتر و یا کپی، بدون در نظر گرفتن سرویس آن باعث بروز مشکل و خرابی خواهد شد.
 • استفاده نادرست: هر پرینتر و دستگاه کپی، برای استفاده ی خاصی طراحی شده اند. پرینتر لیزری برای چاپ روی کاغذهای استاندارد و صاف چاپ نرمالی خواهد داشت. اگر از کاغذهای ضخیم و غیر استاندارد استفاده شود، قطعات آن آسیب خواهد دید. شاید در کوتاه مدت نشانی از خرابی دیده نشود اما بعد از مدتی خرج تعمیرات به سراغ کاربر خواهد آمد. استفاده غیر استاندارد در کنار سهل انگاری در استفاده پرینتر می تواند باعث خرابی های جدی در آن شود. برای مثال حتماً باید حواسمان باشد هنگام کشش کاغذ توسط پرینتر ، نباید وسیله یا قطعه ای روی کاغذ باشد، چرا که ممکن است همراه کاغذ وارد پرینتر شده و به رول های آسیب وارد کند.
 • نرم افزار: سازنده ها یک سیستم عامل کوچک، داخل پرینتر ها و دستگاه های کپی تعبیه کرده اند تا موارد چاپ، اسکن و… را دریافت و به سخت افزار دستور اجرا دهد. این نرم افزار ممکن است بنا به دلایلی همچون آپدیت ناقص، دچار مشکل شده و پرینتر را از کار بیاندازد. بازگردانی و راه اندازی پرینتر توسط کاربر ممکن است غیر ممکن باشد چرا که دانش کافی در این مورد شاید نداشته باشد. اینجاست که تکنسین تعمیرات پرینتر، باید وارد عمل شود.

02188820036 (12 خط)

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • قیمت
 • وزن
 • ابعاد
 • رنگ
 • مشخصات فنی
 • ویژگی‌ها
 • انتخاب فیلدها
مقایسه