• خانه >
  • درباره ما

درباره ما


ورودتان را به وبسایت ماشینهای اداری آوند خیر مقدم می گوییم و امیدوار هستیم این حضور همیشگی باشد. آوند امروز در حوزه های مختلف از بازار ماشینهای اداری (تامین مواد مصرفی و قطعات یدکی) بازیگر اصلی است. اگرچه طیف گسترده ای را در این عرصه پوشش داده ایم اما هرگز تنوع را فدای کیفیت نکرده و همواره کیفیت محصول را مدنظر داشته ایم. آوند در طی یک دهه فعالیت خود، تلاش کرده است با ایجاد ارتباط با شرکتهای مطرح دنیا قیمت رقابتی و کیفیت مناسب را در محصولاتی که به مشتریان عرضه می کند لحاظ نماید.

امروز پس از یک دهه فعالیت موثر آوند در زمینه های زیر در ارائه خدمات به مشتریان فعال می باشد:

– مجموعه بسیار کامل ازچیپست دستگاه های کپی و چاپگر از مارک های مختلف
– تامین تونرهای سازگار با دستگاه های کپی و پرینتر با برند AVD
– واردات و توزیع قطعات مورد نیاز دستگاه های چاپگر، کپی و کارتریج
– ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی به همکاران صنعت ماشین های اداری
– ارائه خدمات تعمیرگاهی  برای دستگاه های پرینتر، کپی، فیش پرینتر و لیبل پرینتر در کارگاه مجهز آوند یا در محل مشتری

تاریخچه شرکت:

ماشینهای اداری آوند با هدفِ اجرای نقش مهمی در عرصه توزیع مواد مصرفی و قطعات یدکی ماشینهای اداری (کپی و چاپگر) توسط دو کارشناس ماشین‌های اداری، آقایان سید نادر حسینی‌منش و مصطفی وفامنش در سال 1385 تاسیس شده و صاحب امتیاز این وبسایت فروشگاهی نیز می باشند. آوند پرینتر در طی دهه گذشته توانسته است پل ارتباطی موثر و مورد اعتمادی در بین تولید کنندگان مطرح داخلی و خارجی و مصرف کنندگان مواد مصرفی و قطعات یدکی ماشین های اداری باشد.

اعتماد مصرف کنندگان سبب شده است که مشتریان شرکت از سه حوزه گسترده زیر باشند:

– دستگاه ها و نهادهای دولتی وعمومی
– شرکت های همکار در سطح کشور
– مصرف کنندگان نهایی

آوند به عنوان مشاوری امین و دلسوز توانسته است پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان باشد و از این طریق سرمایه اجتماعی عظیمی  برای خود فراهم نماید. تمرکز شرکت در حوزه مشتری همواره بر تامین نیاز و رضایت مصرف کننده نهایی بوده است. اما همکارانمان در صنعت ماشینهای اداری را به عنوان شرکای تجاری مد نظر داشته ایم تا به تقویت این بازار کمک کرده باشیم. دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی را نیز به عنوان بخشی از مصرف کنندگان محصولات این صنعت همواره مدنظر داشته ایم. باعث افتخار خواهد بود که جنابعالی یا مجموعه محترم شما نیز یکی از هزاران مشتری آوند باشید تا بتوانیم در کنار شما در خدمت رسانی به آحاد جامعه شریک باشیم.

چشم انداز شرکت:

به خود می بالیم که در تامین برخی نیازهای مشتری در صنعت ماشین های اداری حرف اول را می زنیم. تلاش خواهیم کرد که در برنامه پیش رو بتوانیم یکی از برترین های صنعت ماشینهای اداری باشیم.

ماموریت آوند:

تامین نیاز مشتری با حفظ صرفه و صلاح او از نظر کیفیت و به روز بودن را ماموریت آوند می دانیم.