HP

نمایش 1–20 از 796 نتیجه

نمایش 1–20 از 796 نتیجه

خرید محصولات HP

در این صفحه کلیه محصولات برند HP اعم از پرینتر HP ، اسکنر HP ، کارتریج HP و دیگر قطعات و مواد مصرفی این برند گردآوری شده است. توجه داشته باشید این بخش شامل تمام محصولات برند اچ پی است و برای دسترسی به دسته بندی جزئی‌تر می‌توانید از منوی سایت به بخش مربوطه وارد شوید. این صفحه شامل تمامی محصولات برند نام آشنای HP است که توسط آوندپرینتر تامین می‌شود.

درباره برند HP

HP در سال 1939 توسط بیل هیولت (Bill Hewlett) و دیو پکارد (Dave Packard) تاسیس شد. اولین محصول این شرکت یک نوسان ساز صوتی بود که توسط شرکت والت دیزنی برای تست صدا در سال 1940 مورد استفاده قرار گرفت. این شرکت بعدها در سال 1966 با معرفی دستگاه HP 2116A وارد دنیای کامپیوتر شد. در دهه 80 میلادی اچ پی در تامین قطعات کامپیوتری از کامپیوترهای شخصی گرفته تا ماشین های علمی بسیار قدرتمند شده و سری در میان برندها داشت.

درباره برند HP

هم اکنون این شرکت که مقر اصلی آن در پالو آلتو کالیفرنیا قرار دارد، یک برند قدرتمند بین المللی است که در زمینه کامپیوتر ، سرور ، تجهیزات سخت افزاری برای سازمان‌های بزرگ و کوچک و البته ماشین های اداری همچون پرینتر و اسکنر و… فعال است. این شرکت از سال 2007 تا 2013 یکی برندهای پیشتاز در زمینه تولید کامپیوترهای شخصی بود. هم اکنون که این متن نوشته می‌شود اچ پی با قدرت در عرصه ماشینهای اداری ، کامپیوتر و سرور و تجهیزات شبکه رتبه فروش بسیار بالایی در بازار دارد.

قیمت

تومان
تومان