نحوه برطرف کردن خطای 0XC00000E9 در پرینتر HP

1304

نحوه حل مشکل خطای 0XC00000E9 در پرینتر HP

HP

کمپانی Hewlett Packard یک شرکت فناوری اطلاعات آمریکایی است که در زمینه تولید سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مرتبط به کامپیوتر فعالیت می‌کند. HP در سال 1939 توسط ویلیام هیولت و دیوید پکارد در پالو آلتو، کالیفرنیا تأسیس شد. این شرکت در طول سالیان متمادی به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در جهان تبدیل شده است.

امروزه افراد برای کارهای روزانه خود کاملاً به کامپیوتر وابسته بوده و تقاضا برای این دستگاه ها هر روز بیشتر می شود. برند HP دائماً محصولات خود را با توجه به نیازهای جهان به روز کرده و بهترین سیستم ها را برای کارهای روزمره به جهان ارائه می دهد. با این حال هر کدام از این دستگاه ها ساخته دست بشر بوده و ممکن است مشکلاتی داشته باشند.

چگونه کد خطای HP 0xc00000e9 را برطرف کنیم؟

برای رفع هر مشکلی ابتدا باید جزئیات مسئله و علت ایجاد مشکل را بدانیم. بدون درک اصول مسئله نمی توانیم مشکل را حل کنیم. نوع متفاوتی از خطاها وجود دارند که با فشار دادن یک دکمه یا کلیک ماوس قابل حل هستند. اما مشکلات دیگر نیاز به انجام دستورالعمل هایی دارند. از جمله خطای0xc00000e9  که در پرینتر های HP رخ می دهد.

برای رفع کد خطای 0xc00000e9 باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • دکمه روشن / خاموش را فشار داده و همزمان با آن کلید F8 را نگه دارید تا سیستم مجدد راه اندازی شود.
  • همین روند را ادامه داده و در مرحله بعد گزینه Safe mode را برای راه اندازی مجدد سیستم انتخاب کنید.
  • برای فعال کردن حالت BIOS پاور را روشن کرده و دکمه F10 را نگه دارید تا به حافظه بیشتر و بازیابی HDD دسترسی داشته باشید.

قبل از انجام همه این موارد، بهتر است از داده های خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. زیرا اگر بک آپ گرفته نشده و در عین حال این کار به روش اشتباه انجام شود، ممکن است داده ها و اطلاعات خود را از دست دهید. اگر از روند کار مطمئن نیستید و کمک فنی می خواهید، بهتر است از یک متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...