مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

1813

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر در کسب و کار

اگر با موبایل پرینتر ها و مزیت های های داشتن یکی از آنها آشنا نیستید، پس احتمالا اطلاعات حیاتی که می تواند به اجرای تجارت بهینه تر شما کمک کند، و افزایش تولید و کارآمدی و هر آنچه که خط سودآوری شما را بهبود می بخشد را از دست داده اید. می خواهیم دنیای موبایل پرینترها را کشف کنیم و دریابیم آیا آنها می توانند تجارت شما را بهبود بخشند و اگر اینگونه باشد دقیقا چگونه اینکار را انجام خواهند داد.

موبایل پرینتر، چاپگری است که با توجه‌ به ویژگی قابل‌ حمل بودن و اندازه کوچک می‌تواند امکان چاپ لیبل، فیش، کاغذ توضیحات و… را به‌ صورت بی‌سیم و در هر مکانی فراهم کند.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

چاپ با موبایل

موبایل پرینتر وسیله ای کوچک و قابل حمل است و امکان چاپ بی سیم از هرجایی، عمدتا از دستگاه های موبایل مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه ها را می دهد. مزیت هایی برای چاپ این چنینی وجود دارد و داشتن موبایل پرینترها می تواند برای بیشتر تجارت های دنیا در حجم زیادی از زمان صرفه جویی کند.

موبایل پرینترهای زیادی در محدوده قیمت و عملکردهای مختلف وجود دارند اما ویژگی مورد توجه آنها این است که هر شخصی با هر دستگاهی اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر، می تواند به موبایل پرینتر متصل شده و عمل چاپ را انجام دهد. این قضیه مشخصا نسبت به روش قدیمی چاپ که یک لپ تاپ یا دسکتاپ می بایست به چاپگر رومیزی متصل می شد تا چاپگر و درایورها نصب شوند، مزیت بیشتری دارد.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

چرا ممکن است یک موبایل پرینتر مورد نیاز باشد؟

موبایل پرینترها در دنیای تجاری امروزه برای یک دلیل خیلی ساده، استفاده می شوند؛ این دلیل این است که هر کسی از دستگاه های موبایل استفاده می کند. حتی اگر شرکت شما به طور خاص دستگاه های موبایل را برای کارمندان در نظر نگیرد (که بسیاری از شرکت ها اینکار را می کنند) احتمال آن خیلی زیاد است که کارمندان شما از دستگاه های شخصی موبایل خود برای وظایف مربوط به کار استفاده کنند.

چک کردن ای میل ها، به دست آوردن اطلاعات و آپدیت یا چک کردن تقویم کارهایی هستند که با دستگاه موبایل انجام می شوند. در واقع، این روزها تقریبا می توانید هرکاری که با لپ تاپ یا کامپیوتر انجام می دهید را با دستگاه موبایل انجام دهید. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند به صورت نیمه وقت با آنها کار کنند و تقریبا افراد زیادی از آنها به صورت انحصاری استفاده می کنند.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

مزیت های داشتن موبایل پرینتر

مزیت های مختلف بسیاری از موبایل پرینترها وجود دارد که بستگی به صنعت شما دارد.

در اینجا چند دلیل از اینکه چرا بسیاری از شرکتها، موبایل پرینترها را انتخاب می کنند، ارائه می دهیم:

  • ممکن است شما به سخت افزار کمتری نیاز داشته باشید: از آنجاییکه معمولاً از کامپیوترهایی مانند دسکتاپ ها و نوت بوک ها چاپ گرفته می شود، نیاز ندارید که با موبایل پرینتر ها، به هر کامپیوتر یا شبکه ای وصل شده و چاپ بگیرید.
  • آنها فضای کمتری اشغال می کنند: اگر برای یافتن فضا برای تجهیزات در دفترتان دچار مشکل هستید، این قضیه حائز اهمیت است. دستگاه های چاپ با موبایل معمولا از پرینترهای قدیمی کوچکتر هستند.
  • موبایل پرینترها می توانند همیشه در دسترس باشند: از آنجاییکه موبایل پرینترها، سیار هستند می توانند برای چاپ گرفتن از خارج از دفتر استفاده شوند. به جای چاپ گرفتن چیزی در وقت دیگری و پست کردن یا فکس کردن آن، می توانید از موبایل پرینتر در زمان نهار کاری، در هتل، کنفرانس یا هرجاییکه دستگاه موبایل خود را حمل می کند استفاده کنید.
  • دستگاه های چاپ با موبایل، دارای کیفیت بالا هستند: بسیاری از مالکان تجاری نگران آپ گرید یا سرمایه گذاری در موبایل پرینترها هستند زیرا آنها فکر می کنند کیفیت کاهش خواهد یافت. با اینحال اگر از عمر چاپگرهای شما بیش از چند سال می گذرد، احتمالش زیاد است که موبایل ها نیاز به آن کیفیت را برآورده کنند و یا کیفیتشان بیشتر از آن نیز باشد.
  • هر گونه گوشی موبایلی، می تواند با موبایل پرینتر سازگار باشد: لذا نیاز ندارید اسنادی که می خواهید چاپ بگیرید را به کامپیوتر منتقل کنید. وقتی آن را در دستگاه موبایل خود انتقال و یا ایجاد کردید و به آن دسترسی دارید، می توانید به راحتی آن را چاپ بگیرید.

mobile-printer-banner

اگر از مطلب مزیت های استفاده از موبایل پرینتر لذت بردید، نظر خود را با ما در میان بگذارید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...