4 سؤال قبل از خرید دستگاه لیبل زن

2129

چهار سؤال که بهتر است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بپرسید

دستگاه لیبل پرینتر برای چاپ برچسب های محصولات استفاده میشود. این چاپگر در صنایع و مشاغل مختلف کارآمد است که می تواند بارکد محصول را بر روی برچسب و کاغذ چاپ کند.

پیدا کردن یک لیبل پرینتر یا دستگاه لیبل زن مناسب برای کسب و کار کوچک شما می تواند موضوع چالش برانگیزی باشد، چرا که گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. اگر ندانید که دنبال چه چیزی باید بگردید، این فرآیند ممکن است مشکل ساز شده و به خوبی پیش نرود. پاسخ دادن به چهار سوال قبل از شروع خرید دستگاه لیبل زن، فرآیند انتخاب را هموار و بدون استرس خواهد نمود.

چهار سؤال که بهتر است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بپرسید

  1. چه چیزی میخواهید چاپ کنید؟

برچسب هایی که می توانید با پرینتر خود چاپ کنید دارای تنوع زیادی هستند. از جمله برچسب بارکدهای حمل و نقل کالاها، برچسب های بارکد محصولات، برچسب های موجودی، برچسب های مکان، برچسب های دارایی و برچسب های انطباق. اگر ایده ‎ای راجع به موارد چاپی مورد استفاده خود داشته باشید، این امر می‎ تواند شما را به هنگام انتخاب هدایت نماید.

بسیاری از لیبل پرینترها جوابگوی طیف وسیعی از صنایع و نیازهای چاپی هستند، اما همیشه خوب است که این ویژگی‎ ها مجددا بررسی شوند. چهار نوع این پرینترها عبارتند از: ماتریس نقطه‌ای یا سوزنی، لیزری، انتقال حرارتی و حرارتی مستقیم.

  1. در چه محیطی میخواهید از پرینتر خود استفاده کنید؟

اگر شما در صنایع تولیدی، انبارداری، توزیع، خرده فروشی یا مراقبت های بهداشتی کار می کنید، پرینتر بارکدی که دارای طراحی صنعتی است برایتان ایده آل خواهد بود. دستگاه لیبل پرینتری که جنس مواد بدنه آن از آلومینیوم بوده و دارای مکانیزم چاپ آلومینیومی تحت فشار است می تواند حتی سخت ترین شرایط را نیز تحمل نماید.

چهار سؤال که بهتر است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بپرسید

برعکس، اگر فضای کاری شما محدود است، یک لیبل پرینتر فشرده و کوچک مانند لیبل پرینتر TSC یا Bixolon رومیزی، می‎تواند یک گزینه عالی باشد. لیبل پرینترهای رومیزی، دارای کوچکترین حجم و جایگیری در میان دستگاه های لیبل زن هستند و به آسانی می توانند در هر کجا قرار گیرند. اندازه کوچک آنها باعث نشده است که چیزی از قابلیت های چاپی آن کاسته شود.

چهار سؤال که بهتر است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بپرسید

  1. حجم و سرعت چاپ شما چقدر است؟

قبل از انتخاب یک لیبل پرینتر ، تعیین کنید که حجم چاپ شما چقدر است و چه سرعتی برای چاپ لازم دارید. اگر در حجم کم (کمتر از 1000 برچسب در هفته) چاپ می‎ کنید، یک لیبل پرینتر بارکد رومیزی گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود. برای حجم های بزرگ (چندین هزار لیبل در روز) یک لیبل پرینتر صنعتی، گزینه قابل اطمینانی است. برای مراکز تولید و توزیع، استفاده از لیبل زن های صنعتی توصیه می ‎شود. زیرا معمولا به چاپ تمام وقت برچسب های روزانه نیاز دارند.

  1. به چه نوع اتصالی نیاز دارید؟

لیبل پرینترها برای دریافت کارهای چاپی باید به نوع خاصی از کامپیوترها متصل شوند. رایج ترین نوع اتصال، اتصال USB است. هر کامپیوتر یا لپ تاپی دارای اتصال USB خواهد بود. گزینه های اتصال اضافی در این زمینه که دارای محبوبیت هستند شامل اترنت (شبکه) و Wi-Fi می ‎باشند.

گزینه های دیگر می ‎توانند اتصال سریال یا موازی باشند. متعدد بودن گزینه های اتصال، اجازه می دهد که در هر محیطی بتوانید به آسانی و به سرعت جای گرفته و سازگار شوید.

چهار سؤال که بهتر است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بپرسید

چاپگرهای لیب و بارکد و راهکارهای برچسب زدن باعث افزایش کارایی و سودآوری کسب و کار شما می شود. بعد از اینکه به این سوالات پاسخ داده و گزینه ‎های مورد نیاز خود را در ارتباط با پرینتر بارکد تعیین نمودید، انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار کوچکتان بسیار آسانتر خواهد شد. هرگاه برای انتخاب آماده بودید، پیشنهاد می کنیم از بخش خرید لیبل پرینتر در سایت آوند پرینتر نیز دیدن فرمایید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...