بهترین بارکد خوان های برند هانیول

1605

بهترین بارکد خوان های برند هانیول (Honeywell) در مشاغل و صنایع

بهترین بارکد خوان های برند هانیول که توسط کاربران مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند را بررسی می کنیم. معمولاً درخواست برای مدل هایی که در این متن مورد بررسی قرار می گیرند بیشتر بوده و فروش بیشتری نیز دارند.

احتمالاً در فروشگاه ها و هایپر مارکت های بزرگ نیز برند هانیول را بسیار دیده اید. هانیول (Honeywell) برندی آمریکایی است که سال هاست در تولید محصولاتی فعال است که نه فقط در فروشگاه ها بلکه در صنایع دیگر همچون لاجستیک، بهداشت و درمان، صنعت نفت و گاز و … فعالیت دارد و راه کارهای حرفه ای ارائه می دهد. با این حال مانند اکثر برند های مطرح دنیا این برند نیز تولید خود را به کشور چین سپرده است. با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین های بارکد خوان هانیول بپردازیم:

بهترین بارکد خوان های برند هانیول

5- بارکد خوان Honeywell Voyager 1452g

سازندگان دستگاه های بارکد خوان وقتی بارکد خوانی را تولید می کنند، روی همان بارکد خوان به مرور زمان اصلاحاتی انجام می دهند و یا ویژگی هایی اضافه می کنند و در نهایت مدل آنرا تغییر می دهند.

این حالت توسعه را در صنعت خودرو بسیار دیده ایم. بارکد خوان Honeywell Voyager 1452g مدل بی سیم شده بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g است. در واقع این مدل تمامی مشخصات فنی و ظاهری 1450g را دارد اما دیگر نیازی به سیم نداشته از طریق بلوتوث تا شعاع 10 متر به صندوق فروشگاهی و یا کامپیوتر متصل می گردد.

honeywell-1452g-1452g2d

البته درگاه های USB ، Serial و PS/2 نیز برای این مدل در نظر گرفته شده اند که در صورت نیاز کاربر می تواند از آنها استفاده نماید. Honeywell Voyager 1452g از دو بخش اسکنر و ایستگاه اتصال تشکیل شده است که برای اتصال بیسیم و همچنین شارژ باتری دستگاه با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل مورد نظر از تکنولوژی اسکن تصویر برداری بهره می برد و خود در دو مدل اسکنر بارکد های تک بعدی و همچنین اسکنر بارکدهای دو بعدی عرضه می شود. کاربر باید هنگام انتخاب مدل تک بعدی و دو بعدی نیازهای خود را سنجیده باشد.

تمامی استاندارد های جهانی این مدل توسط سازنده رعایت شده اند و دارای درجه حفاظتی IP40 می باشد. ضمن اینکه ضربه پذیری از زمین آن 1.5 بوده و مقاومت دارد.

خرید بارکد خوان Honeywell Voyager 1452g:

بارکد خوان Honeywell Voyager 1452g تک بعدی

بارکد خوان Honeywell Voyager 1452g دو بعدی

 

4- بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g

اولین چیزی که مورد توجه خریدار بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g قرار می گیرد، طراحی مدرن و زیبای این مدل است اما Honeywell Voyager 1400g فقط زیبا نیست. این بارکد خوان در دو مدل قابلیت اسکن تک بعدی و دو بعدی عرضه شده است یعنی کاربر می تواند بر اساس نیاز خود، با هزینه کمتری بارکد خوان نوع تک بعدی را خریداری نماید.

Honeywell-Voyager-1400G-2D-Area-Imaging

بارکد تک بعدی همان بارکد های میله ای است و بارکد های دو بعدی همانند جدول هستند و معمولاً نوع QR Code آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g فقط 119 گرم وزن دارد و کاملاً ارگونومیک طراحی شده است. تکنولوژی اسکن آن تصویر برداری است و قادر است بارکد ها را از فاصله 2.5 تا 35.5 سانتی متر اسکن نماید. بارکد خوان نامبرده با سیم بوده می تواند از طریق اتصالات USB ، سریال و درگاه کیبورد به پایانه فروش شما متصل شود. ویژگی مهم این مدل تکنولوژی Omni-Directional است که به کاربر این امکان را می دهد از جهتی بارکد را اسکن نماید. در کنار ویژگی های معرفی شده، درجه حفاظتی IP42 و همچنین ضربه پدیری 1.5 متری را نیز قرار می گیرند.

خرید بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g:

بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g تک بعدی با پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g تک بعدی بدون پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g دو بعدی با پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1400g دو بعدی بدون پایه

3- بارکد خوان Honeywell Voyager 1250g

بارکد خوان با سیم Honeywell Voyager 1250g یکی دیگر از محصولات پر فروش و توانای برند هانیول است. این بارکد خوان تک بعدی است و قادر است با دقت تمام بارکد های تک بعدی را از تا فاصله 44.6 متری اسکن نماید. بارکد خوان Honeywell Voyager 1250g همراه استندی (پایه) عرضه می شود که دارای سنسور حالت اتوماتیک (Auto Trigger) است و کاربر فقط کافیست اسکنر را روی پایه قرار دهد و کالا را از جلوی آن قرار دهد تا بارکد اسکن شود.

Honeywell-Voyager-1250g

تکنولوژی اسکن این بارکد خوان لیزری است و با استفاده از تکنولوژی Codegate می تواند بطور متوالی بارکد ها را به سرعت هر چه تمام اسکن کند. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به تشخیص اتوماتیک اتصال مورد استفاده اشاره کرد. درگاه های اتصال آن USB – RS232 – PS/2 می باشد.

خرید بارکد خوان Honeywell Voyager 1250g:

بارکد خوان Honeywell Voyager 1250g

 

2- بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g

Honeywell Voyager 1450g در میان تمام  بارکد خوان های برند هانیول نامی آشنا و مشهور است. طراحی استاندارد و ساده، قابلیت های مناسب و همچنین قیمت مناسب آن باعث شده تا متقاضی خرید زیادی داشته باشد. این مدل حتی در میان همرده های خود در برندهای مختلف، جایگاه خاصی دارد.

Honeywell-Voyager-1450g

در این مدل نیز از سنسور Auto Trigger استفاده شده است تا کاربر با گذاشتن اسکنر روی پایه فعال شده و بطور اتوماتیک بارکد را بدون فشردن دکمه، اسکن نماید. تمام سخت افزار، بدنه و سیم و اتصالات با کیفیت مناسبی تولید شده اند. کابل ها عمر طولانی تری دارند، ضربه پذیری دستگاه در برابر سقوط 1.5 متر است.

فاصله اسکن بارکد ها از 3.2 الی 30 سانتی متر متغیر است چرا که نوع و وضعیت چاپ بارکد ها متفاوت است. این مدل نیز همچون برخی مدلهای نامبرده در بالا، از فناوری Omni Directional بهره می برد و قادر است بارکد ها از زاویه هاو جهات مختلف اسکن نماید.

خرید بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g:

بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g تک بعدی و با پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g تک بعدی و بدون پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g دو بعدی و با پایه

بارکد خوان Honeywell Voyager 1450g دو بعدی و بدون پایه

 

1- بارکد خوان Honeywell Solaris 7980g EL دو بعدی

شاید استفاده از بارکد خوان های دستی در شرایط خاصی برای کاربران امکانپذیر نبوده و نیاز باشد بارکد خوان بصورت ثابت روی میز یا سطحی دیگر قرار بگیرد و کالا را فقط جلوی آن گرفته تا بارکد آن اسکن شود. بارکد خوان Honeywell Solaris 7980g EL از جمله بارکد خوان های ثابت و رومیزی است که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است. تکنولوژی اسکن این بارکد خوان تصویر برداری است یعنی از محدوده مورد اسکن، تصویر برداری می کند.

solaris7980g

سرعت اسکن دستگاه حتی در زاویه های مختلف بالا است. این بدین معنی است که نیازی نیست حتماً بارکد کالا در حالت مستقیم جلوی لنز بارکد خوان قرار بگیرد. شیشه اسکنر مقاوم و ضد خش می باشد و می توان در کسب و کارهای مختلفی از آن استفاده نمود.

جمع بندی

تمامی بارکدخوان های نامبرده در بالا، توسط آوند پرینتر با قیمتی مناسب و البته گارانتی اصلی عرضه می شوند. تصمیم گیرنده در آخر برای خرید هر کدام از آنها شما هستید. حتماً قبل از خرید، نیاز خود را سنجیده و سپس اقدام به سفارش فرمایید. جهت راهنمایی برای اینکه کدام بارکد خوان مناسب نیاز شماست، با کارشناسان آوند پرینتر، تماس بگیرید: 02188820036

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...