بررسی دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

1045

بررسی مختصر دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

مزایا: دارای سرعت بالا در پرینت و کپی

معایب: از شبکه بی سیم پشتیبانی نمی کند

ابعاد رزولوشن کپی این دستگاه 600 در 600 و در پرینت آن 1200 در 1200 نقطه در اینچ است که قابل مقایسه با بهترین دستگاه های کپی رنگی بازار است. سرعت کپی و پرینت آن 45 کاغذ A4 در دقیقه است که با توجه به ظرفیت 1000 کاغذی آن، برای دفاتر معمولی بسیار مناسب است.

البته اگر این ظرفیت کاغذ برای دفتر و سازمان مربوطه کافی نباشد، می توان با اضافه کردن کشو (کاست) های سینی نگهدارنده کاغذ، تا 6650 کاغذ را به آن اضافه نمود. همین ویژگی ها کافیست تا دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e، در میان بهترین های دستگاه کپی قرار بگیرد.

دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

دستگاه کپی

دستگاه فتوکپی دستگاهی است که از سند یا تصاویر بصری بر روی کاغذ کپی تهیه می‌کند. اکثر ماشین‌های کپی امروزی از روش الکتروفتوگرافی استفاده می‌کنند.

دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e، سایزهای مختلفی از کاغذ را پشتیبانی می کند که بصورت کاملاً رنگی آنها را کپی و پرینت می گیرد. سایز کاغذ متفاوتی مانند پاکت نامه. این دستگاه کپی می تواند تا 150000 برگ را به طور مکرر چاپ کند که عدد قابل توجهی است.

دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

ماژول های اضافه شونده دیگری مانند منگنه زن، اضافه کننده کاور و سوراخ کننده کاغذ نیز به آن اضافه می شود که بسته به نیاز سازمان انتخاب می شوند.

در بازار می توان مدل دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e با فینیشر منگنه زن را یافت که آوند پرینتر نیز، آنرا در اختیار شما قرار می دهد.

دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

متصل نشدن این مدل بصورت بی سیم در شبکه، شاید برای اماکنی که امکان استفاده از شبکه کابلی را ندارند، مشکل ایجاد کند، ولی در کل با توجه تکنولوژی روز شبکه، می توان مشکل را برطرف کرد. کارتریج های این مدل با نام های TN512C, TN512M, TN512Y, TN512K در بازار بصورت فابریک و طرح آن عرضه می شوند.

از ویژگی های این مدل دستگاه کپی از شرکت کونیکا مینولتا، می توان به داشتن حافظه ی دو گیگابایتی و هارد دیسک 250 گیگابایتی نام برد که قابل توجه است.

دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e

این دستگاه کپی در سال 2017 جزو 10 دستگاه کپی برتر از نگاه وبسایت TopTen Reviews انتخاب شده است.

برای مشاهده قیمت و مشخصات دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e کلیک کنید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...