مزایای استفاده از دستگاه کپی

1667

مزایای استفاده از دستگاه کپی در کسب و کار

دستگاه کپی وسیله ای است که از اسناد مختلف نمونه های تکراری تولید میکند. این وسیله در طول سالها تغییر کرده تا کار کردش محدود به کپی گرفتن نباشد. اکنون جدیدترین دستگاه کپی ویژگی هایی مانند پرینتر لیزری دارد. بسیاری از کسب و کارها ترجیح می دهند که یک دستگاه فتوکپی مستقل و تک منظوره با حجم بالا در دفتر داشته باشند، حتی اگر لازم باشد در کنار آن از یک دستگاه پرینتر چند منظوره نیز استفاده کنند و هنگامی که شما هم به مزایای استفاده از این نوع دستگاه های فتوکپی نگاهی بیاندازید، به سادگی متوجه خواهید شد که چرا باید از آنها استفاده نمود.

دستگاه فتوکپی مستقل یک واحد است که به طور کامل به کارکردهای کپی اختصاص داده شده است. قطعا دستگاه ‎های چند منظوره که شامل اسکنر، پرینتر، کپی و فکس هستند جایگاه خود را دارند اما اگر شما در دفتر کار خود نیاز دارید که حجم زیادی از کار کپی را به سرعت انجام دهید، یک دستگاه کپی جداگانه به شما کمک می ‎کند تا در زمان، پول و دردسر مربوط به برون سپاری کارهای چاپی صرفه جویی کنید.

چه مزایایی برای دفتر شما دارد؟

یک دستگاه فتوکپی اداری با کیفیت خوب، یک سرمایه گذاری ارزشمند است و با خدمات و نگهداری صحیح، سالها برایتان دوام خواهد داشت. در اینجا به مزایای استفاده از دستگاه کپی مستقل می پردازیم:

  • سرعت بالای کپی. یک دستگاه کپی اداری مستقل دارای سرعت بسیار بالاتر بر حسب ppm (تعداد صفحات در دقیقه) نسبت به یک کپی چند منظوره است که سرعت مدل های بالای آن نهایتا به 90 صفحه در دقیقه می ‎رسد. فکر کنید که این قضیه می‎تواند چقدر زمان برای کارکنان ذخیره کند.
  • هزینه چاپ کم برای هر صفحه. قیمت دستگاه فتوکپی ممکن است در ابتدا گران باشد، اما هزینه کپی کردن برای هر صفحه، بسیار کم است، به خصوص اگر در نظر بگیرید که یک دفتر چاپ و تکثیر خارجی برای کاری مشابه چه هزینه ‎ای دریافت خواهد کرد.
  • ماندگاری. این نوع فتوکپی ‎های اداری برای مقاومت در برابر استفاده بسیار سنگین طراحی شده است بنابراین بهترین انتخاب برای کسب و کارهایی خواهند بود که نیاز به کپی روزانه دارند.

مزایای استفاده از دستگاه کپی در دفتر کار

  • ویژگی های تکمیل سند مانند چسباندن، مرتب سازی و منگنه کردن. این ویژگی ها در فتوکپی‎ های چند منظوره کمتر رایج هستند.
  • قابلیت عالی. از آنجایی که دستگاه های مستقل برای انجام کار کپی طراحی شده اند، برای این هدف بسیار مناسب هستند. این به این معنی است که آنها می ‎توانند برای رفع نیازهای پیچیده کپی، مانند چاپ دو طرفه، سایزهای مختلف کاغذ، ضخامت کاغذ و تنظیمات گوناگون، مورد استفاده قرار گیرند.
  • استفاده آسان و سود بردن از پنل های صفحه نمایش بزرگ و واضح.
  • نیاز نداشتن به اتصال به یک کامپیوتر رومیزی برای انجام عملیات کپی. با این حال، این انعطاف‎پذیری وجود دارد که اگر بخواهید آن را به یک کامپیوتر متصل کنید بتوانید این کار را انجام دهید، و پس از آن می‎تواند در صورتی که نیاز باشد به عنوان یک پرینتر و یا اسکنر نیز کار کند.
  • حافظه داخلی به این معنی است که اسناد را می ‎توان برای دسترسی سریع و اصلاحات بک آپ گیری کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مشخصات و قیمت دستگاه کپی موجود، به قسمت دستگاه کپی ما وارد شوید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...