کارت شناسایی و هویت شما

1241

کارت شناسایی چگونه به هویت شما کمک می کند؟

چرا یک کارت شناسایی ؟

در کشورهای مختلف دنیا کارت شناسایی اجباری صادر میشود و عموم مردم ملزم به همراه داشتن آن هستند. اگر افراد به طور صحیح از آن استفاده نکنند جریمه و پیگرد قانونی دارد.رفقط یک مربع از پلاستیک و شاید یک عکس از یک هولدر که در یک یا چند طرف چاپ شده است.

گاهی اوقات این همه چیزی است که ما از کارت شناسایی خود می خواهیم. فقط یک وسیله برای شناسایی هویت. اما بسته به آنچه شما نیاز دارید کارت کوچک ما می تواند یک معامله بزرگ باشد، می تواند به طریقی زندگی شما را با ایجاد برخی از جنبه های دنیای امروز ارتقا دهد و دسترسی و امنیت را برای شما ساده تر نماید.

کارت شناسایی

ما امروزه از یک قطعه کاغذ چند لایه که در جایی در جیبمان قرار داشت، فاصله زیادی داریم. کارت های امروز ممکن است چند منظوره باشند؛ آنها علاوه بر ارائه کنترل تردد با یک حضور و غیاب بصری حتی ممکن است امکاناتی برای نگهداری اطلاعات شخصی از طریق یک تراشه تعبیه شده در کارت داشته باشند.

همچنین یک کارت شناسایی که با کارت پرینتر حرفه ای ساخته شده می تواند تصویر بهتری از کارکنان و سازمان شما ارائه کند.

کارت شناسایی

استفاده از کارت شناسایی

کارت های مربوط به کنترل ورود و خروج، به صورت کارت ‎های شناسایی عکس دار یا توسط یک کارت الکترونیکی شخصی موجود هستند. فن آوری های متنوعی در دسترس هستند؛ از کارت ‎های با نوار مغناطیسی معروف گرفته تا کارت های تراشه‎ای و کارت های بیومتریک که رفته رفته بخشی از زندگی روزمره ما می ‎شوند.

کارت های شناسایی عضویت باشگاه ها و انجمن ها

اگر شما نیاز به کارت عضویت برای اعضای یک باشگاه یا انجمن دارید، کارت خود را با اطلاعات مورد نیاز شخصی سازی کنید که می‎ تواند نام یا شماره و یا ترکیبی از بسیاری از ویژگی های مختلف شخصی باشد. مشتریانی که چنین کارت هایی دارند، شرکت های امنیتی، انجمن های امنیتی، باشگاه های خودرو، شرکت های تسهیلاتی، موسسات خیریه، شرکت های ساختمانی، کسب و کارهای عمومی، اداری و خانه های سالمندان هستند.

کارت شناسایی

برخی از باشگاه های موتورهای ورزشی، کارت های خود را با تصاویری از وسایل نقلیه انتخاب شده توسط خود و یا متعلق به افراد، شخصی می نمایند. آنها همچنین ممکن است در کارت یک متن پشتیبانی کننده به همراه نام یک فرد مشخص شده و جزئیات خودرو شخصی اش داشته باشند. یا ترکیبی از اطلاعات دیگر.

کارت های شناسایی کارمندان ادارات امنیتی

ادارات امنیتی نیازمند چیزی دقیق تر هستند؛ چراکه پای امنیت جانی و مادی آن اداره در میان است.

آنها نیاز به کارت هایی با تعدادی از ویژگی های مربوط به مجموعه دارند:

  • نام سازمان
  • آدرس سازمان
  • شماره تلفن سازمان
  • نام کارمند
  • تعداد کارکنان
  • تاریخ انقضا
  • امضای کارمند
  • عکس کارمند

پیشنهاد ما برای سازمان، اداره و یا باشگاه و سایر اماکنی که تشخیص هویت مهم است، استفاده از یک دستگاه کارت پرینتر مناسب خواهد بود که تمام نکات امنیتی و هویتی سازمان را رعایت می کند. لطفاً به بخش فروش کارت پرینتر مراجعه و با ما تماس بگیرید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...