بهترین ماشین حساب ها در سال 2019

8077

بهترین و قدرتمندترین ماشین حساب ها در سال 2019

فرقی نمی کند که شما دانشجو، صاحب یا مدیر یک کسب و کار، مهندس، دانشمند یا صرفاً یک فرد معمولی که در حال انجام حساب و کتاب مالیاتی خود است باشید، یک ماشین حساب در بسیاری از موارد، ابزاری ضروری محسوب می شود. یک ماشین حساب خوب زندگی را ساده تر کرده و منجر به جلوگیری از بروز خطا می شود. شاید به دنبال انجام محاسبات ساده یا یافتن مقدار صحیح انعام باشید.

از طرف دیگر، شاید هم به دنبال یک ماشین حساب قدرتمند با توانایی نمایش گرافیک باشید، که چندین کارکرد داشته باشد. نیاز شما هر چه که باشد، مطمئناً یکی از ماشین حساب های لیست ما می تواند نیاز شما را برآورده کند. برای آشنایی با بهترین گزینه های موجود، لیست ما را در زیر بررسی کنید.

بهترین ماشین حساب عادی: Eastern Pin 12-digit Solar Battery Calculator

8 ماشین حساب برتر سال 2019

به عنوان یک ماشین حساب عادی همه منظوره، بعد از بررسی این ماشین حساب ارزان قیمت مارک Eastern pin، شاید دیگر نیازی نباشد بیش از این به دنبال ماشین حساب بگردید. عالی برای استفاده در دفتر، مدرسه یا خانه، این ماشین حساب ساده و جان سخت کار را به نحو احسن انجام می دهد.

این منبع تغذیه دوگانه (باتری و انرژی خورشیدی است) بنابراین برای ادامه کار با این دستگاه، نیازی نیست حتما یک منبع روشنایی در اختیار داشته باشید. نمایشگر کریستال مایع با ویژگی خواندن آسان، کمی به سمت بیننده زاویه دارد، بنابراین می توانید محاسبات خود را به وضوح و راحت مشاهده کنید.

هر یک از این ماشین حساب ها از نظر کیفیت تست شده و دارای پایه های بدون لغزش می باشد، بنابراین در حین کار سر نمی خورد. این ماشین حساب، به همراه یک باتری AA عرضه می شود، تا بتوانید به محض باز کردن جعبه کار با ماشین حساب را شروع کنید.

بهترین ماشین حساب گرافیکی: Texas Instruments TI-84 Plus Graphics Calculator

8 ماشین حساب برتر سال 2019

شرکت Texas instrument  مدتهاست که به عنوان یکی از پیشتازان این صنعت شناخته می شود. اکنون می توانید این ماشین حساب قدرتمند با توان نمایش نمودار را تهیه کنید. مدل TI-84 Plus، دارای یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ برای ترسیم نمودارها و معادلات است و می تواند تا ده عملگر چهار ضلعی، شش عبارت پارامتری، شش عبارت قطبی و سه دنباله تعریف شده به صورت بازگشتی را انجام دهد. همچنین این برنامه دارای بیش از دهها برنامه از پیش بارگذاری شده، از جمله قابلیت هایی است که بررسی هندسه تعاملی، نمودار نابرابری و همچنین جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های دنیای واقعی را ترغیب می کند. همچنین می توانید داده ها را با استفاده از USB بین ماشین حساب و رایانه خود جابجا کنید. این ماشین حساب برای استفاده در امتحانات ورودی کالج های PSAT ، SAT و ACT و همچنین آزمون های AP و IB تأیید شده است. TI-84 Plus دارای یک بدنه مقاوم در برابر ضربه، کابل USB، تمام باتری های ضروری و یک کتابچه راهنما است.

بهترین ماشین حساب مهندسی غیر گرافیکی: Texas Instruments TI-36X

8 ماشین حساب برتر سال 2019

آیا به دنبال یک ماشین حساب مهندسی با کیفیت و حرفه ای هستید، اما در کلاس یا برنامه ای که در آن حضور دارید استفاده از فناوری نمودار سازی مجاز نیست؟ مدل مقرون به صرفه TI-36X ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد.

این ماشین حساب پیشرفته می تواند عملگرهای ریاضی و علمی سطح بالاتری را برای انواع مسائل جبر، هندسه، حساب و آمار به کار گیرد. مناسب برای همه چیز، از دوره های پیشرفته اقتصاد گرفته تا دوره های علوم کامپیوتر، TI-36X دارای نمایشگر تجاری Texas Instrument است که چندین محاسبه را در یک زمان نشان می دهد، بنابراین شما در هنگام کار سردرگم نمی شوید. دانش آموزان نیز، فریم باریک آن را به دلیل راحتی در حمل و نقل و همچنین سیستم شارژ دوگانه آن را دوست دارند.

مقرون به صرفه ترین ماشین حساب مهندسی: Texas Instruments TI-30XS

8 ماشین حساب برتر سال 2019

این ماشین حساب مهندسی چهار خطی، ابزاری بسیار مناسب برای دوره های پیشرفته ریاضی و علوم است. با وجود قیمت پایین، TI-30XS به شما این امکان را می دهد برای مقایسه جواب حاصل از مسائل متعدد در یک صفحه، بیش از یک محاسبه را وارد کنید.

کلید جابجایی به شما اجازه می دهد تا بین حالت های نمایش کسری یا نمایش اعشاری جابجا شوید. شما حتی می توانید این ماشین حساب مهندسی چند منظوره را خریداری کنید تا از آن به عنوان گزینه زاپاس برای یک ماشین حساب گران تر استفاده کنید.

بهترین ماشین حساب دارای پرینتر: Casio HR-100TM

8 ماشین حساب برتر سال 2019

این ماشین حساب مجهز به چاپگر جمع و جور دستی از شرکت Casio، یک انتخاب عالی برای صاحبان کسب و کار های کوچک، کارگران رستوران، حسابداران یا هر کس دیگری است که باید چندین محاسبه کوچک را نگهداری و حفظ کند. برای محاسبات سریع و آسان، به همراه داشتن یکی از این محصولات در غرفه های فروش، نمایشگاه های هنری، نمایشگاه های صنایع یا سایر رویدادها ایده خوبی است.

پرینتر بسیار سریع و دو رنگ می تواند با سرعت دو خط در ثانیه چاپ کند و صفحه ال‌سی‌دی 12 رقمی این دستگاه تنها با یک نگاه قابل خواندن است. طراحی دکمه های بزرگ برای صفحه کلید کمک می کند تا از خطاهای تایپ آزار دهنده جلوگیری شود و ماشین حساب شامل عملگر های تغییر علامت، جمع آیتم ها و همچنین توابع محاسبه کلی برای کمک به شما در انجام سریع تر محاسبات می باشد.

راحت ترین در استفاده: Canon Office Products LS-555H Business Calculator

8 ماشین حساب برتر سال 2019

اگر به دنبال یک ماشین حساب آسان برای انجام کارها، بدون هیچ گونه زنگ یا سوت گیج کننده هستید، ماشین حساب دستی شخصی و فوق العاده ساده Canon LS-555H یک انتخاب عالی است.

طراحی تاشو و گالینگور محکم، نه تنها آن را در برابر نفوذ قطره ها و ضربات محافظت می کند، بلکه صفحه کلید آنرا نیز تمیز نگه می دارد. کلیدهای پلاستیکی نرم فوق العاده بزرگ و صفحه نمایش ال سی دی هشت رقمی بزرگ، این ماشین حساب را حتی برای افراد سالخورده یا افرادی که ممکن است محدودیت های جسمی داشته باشند، مناسب می کند؛

همچنین صفحه نمایش با زاویه قابل تنظیم از بازتاب نور می کاهد. LS-555H برای استفاده در منزل، محل کار یا مدرسه بسیار مناسب است، در صورت نیاز از هر یک از منابع انرژی خورشیدی یا باتری استفاده می کند و کلیه عملگرهای پایه ای ریاضی را شامل می شود.

راحت ترین در جابجایی و حمل: Sharp Electronics EL243SB 8-Digit Twin Powered Calculator

8 ماشین حساب برتر سال 2019

شما می توانید این ماشین حساب ساده مقرون به صرفه محصول شرکت شارپ الکترونیک را در جیب یا کیف پولتان قرار دهید و از آن برای همه محاسبات ساده روزمره استفاده کنید.

گالینگور متصل به ماشین حساب، مانند یک کیف پول این دستگاه را می پوشاند و از ماشین حساب در برابر هرگونه ضربه یا خراش در برابر دیگر اجسام محافظت می کند. این ماشین حساب اگرچه ابعاد کوچکی دارد، اما دارای صفحه نمایش ال سی دی بزرگ هشت رقمی و همچنین کلیدهای درصد، ریشه گیری از یک عدد و تغییر علامت است.

در صورت عدم استفاده، ماشین حساب به طور خودکار خاموش می شود. سیستم شارژ و انرژی دوگانه نیز با تغییر روشنایی به طور خودکار از انرژی خورشیدی به باتری سوئیچ می شود.

بهترین گزینه برای کودکان جوان: Office+Style 8 Digit Dual Powered Desktop Calculator

این ماشین حساب کوچک ساده محصول شرکت Office + Style یک ابزار یادگیری عالی برای اعضای جوانتر خانواده شما است. این ماشین حساب مقرون به صرفه، دارای یک صفحه نمایش LCD فوق العاده است که برای مشاهده آسان با افق زاویه دارد و به رنگ سبز یا صورتی متناسب با سلیقه کودکان عرضه می شود.

دکمه های بزرگ این ماشین حساب، به کسانی که تازه شروع به یادگیری اعداد یا مفاهیم مقدماتی ریاضی کرده اند کمک می کند، تا با اجتناب از اشتباه، اعتماد به نفس پیدا کنند و دکمه بزرگ علامت مساوی، شناسایی آن را حتی برای کودکان خردسال آسان می کند.

بچه ها صدای کلیک جذابی را که این دکمه ها در هنگام فشردن ایجاد می کنند، دوست دارند. به علاوه، این ماشین حساب دارای گزینه های دوگانه باتری و انرژی خورشیدی است، بنابراین ماشین حساب حتی در نور کم نیز کار خواهد کرد.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...