لیبل پرینترهای صنعتی

1313

توضیحاتی در مورد لیبل زن های صنعتی

لیبل پرینترهای صنعتی

عموماً دستگاه های جان سخت و با دوامی هستند که برای چاپ لیبل ها، به صورت روزانه و برای ساعت های متوالی مناسب هستند. این پرینترها با دارا بودن بدنه فلزی، هد با عمر طولانی و مکانیک قدرمند به بهترین وجه مناسب شرایط کارخانه ها، انبارها یا هر مکانی که باید تعداد زیادی لیبل چاپ شود هستند. راهنمای خرید ما را بخوانید تا بدانید هنگام خرید لیبل پرینترهای صنعتی چه چیزی را باید جستجو کنید.

توضیحاتی در مورد لیبل پرینترهای صنعتی

 کاربردهای متداول لیبل پرینترهای صنعتی:

 • لیبل های آدرس و ارسال
 • لیبل های مالک و صاحب
 • لیبل های محصول
 • لیبل های محفظه بیرونی
 • لیبل پالت
 • بلیط ها
 • مرتب سازی سریع محصولات

لیبل پرینترهای صنعتی در مقابل مدل های کوچکتر رومیزی

همانطور که از نامشان پیداست، لیبل پرینترهای صنعتی از پرینترهای رومیزی بزرگتر و بادوام تر هستند. این پرینترهای لیبل حرارتی با دوام بسیار بالا طراحی شده اند تا در مقایسه با پرینتر های رومیزی، بتوانند روزانه لیبل های بیشتری چاپ کنند.

پرینترهای صنعتی و پرینترهای رومیزی هر دو دارای عرض چاپ 110 میلیمتر هستند، اگرچه بسیاری از مدل های پرینتر صنعتی با عرض چاپ گسترده تر نیز وجود دارد.

با وجود بزرگتر و سخت تر بودن، بسیاری از پرینترهای صنعتی را در محیط اداری نیز می بینیم. تفاوت اصلی در تعداد بیشتر لیبل هایی است که آنها می توانند چاپ کنند.

لیبل پرینترهای صنعتی نه تنها می توانند تعداد بیشتری لیبل چاپ کنند ، بلکه می توانند لیبل ها را سریعتر نیز چاپ کنند.

آنها ابعاد بزرگتری دارند، بنابراین می توانند از لیبل ها و ریبون های بزرگتری نیز استفاده کنند. بنابراین نیاز نیست شما تنظیمات دستگاه را به صورت مداوم تغییر دهید.

تفاوت مهم دیگر انعطاف پذیری بالای لیبل پرینترهای صنعتی است. به خاطر وجود فضای بیشتر برای اتصالات، چاپگرهای صنعتی گزینه های اتصال بیشتری به عنوان استاندارد دارند، بنابراین ادغام آنها در شبکه های رایانه ای موجود یا سیستمهایی که قرار است در آینده به مجموعه خود اضافه کنید آسان تر است. علاوه بر این، آنها آپشن های جانبی بیشتری مانند برش و بازبینی و کنترل نیز دارند.

سرانجام باید خاطر نشان کرد، رول های انتقال حرارتی (ریبون )در اینگونه پرینتر ها طولانی تر هستند. همچنین لیبل ها و بلیط ها، پس شما می توانید بدون نیاز به تغییر ریبون، مدت زمان بیشتری پرینت بگیرید. یکی دیگر از مزایایی که شما از پرینترهای صنعتی لذت خواهید برد گستره وسیعی از ریبون های رنگیست که می توانید از بین آنها گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

توضیحاتی در مورد لیبل پرینترهای صنعتی

عمر مفید مورد انتظار لیبل پرینترهای صنعتی

همه پرینترها قادر به چاپ لیبل به صورت پیوسته و بدون توقف هستند. سؤال اینجاست که آنها قبل از خراب شدن می توانند تا چه مدت چاپ کنند.

 اگرچه تخمین تعداد دقیق لیبل هایی که دستگاه برای چاپ آنها طراحی شده دشوار است، (زیرا لیبل ها در اندازه های متفاوت تولید می شوند) اما لیبل پرینترهای صنعتی قادر به چاپ بدون توقف، به مدت چند ساعت در روز می باشند. که این مقدار ممکن است برابر با جاپ چند هزار لیبل در روز باشد.

لیبل پرینترهای برتر صنعتی ، از جمله خانواده Xi Zebra ، طوری طراحی شده اند که 24 ساعت شبانه روز بدون توقف کار می کنند.

 محصولات ما به طور معمول، مخصوص تولید کنندگان یا مراکز توزیعی هستند، که روزانه لیبل های محصول یا لیبل های حمل و نقل را در دسته های چند هزار تایی لیبل چاپ می کنند.

بهترین موارد و شرایط استفاده از لیبل پرینترهای صنعتی:

 • استفاده طولانی مدت به صورت روزانه
 • چاپ سریع لیبل ها و بلیط ها
 • وجود یک سامانه متنوع از سیستم های رایانه ای در سازمان شما که باید به پرینتر مورد نظر متصل شوند
 • در شرایطی که نمی توان مراقبت بسیاری از پرینتر به عمل آورد
 • زمانی که نیاز به چاپ لیبل ها، بلیط ها و رسیدها با عرض بیش از 110 میلی متر داریم
 • شرایطی که در آن نیاز است تا ابعاد رول های لیبل، بلیط ها یا رسیدها به طور مداوم تغییر کند

توضیحاتی در مورد لیبل پرینترهای صنعتی

گزینه ها و لوازم جانبی پرینتر

لیبل پرینترهای صنعتی را می توان برای گستره وسیع تری از ویژگی ها مانند کاتر ها، رمزگذارهای RFID و حتی ماژول جمع کننده لیبل انتخاب کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به فروش لیبل پرینتر ما مراجعه فرمایید.

شرکت های متخصص در زمینه لیبل، طیف گسترده ای از برند های مختلف چاپگر را تأمین می کنند. ما برند های معتبری مانند Zebra ، Bixolon، TSC، Honeywell و … را از برای متقاضیان خرید فراهم کرده ایم. برای گفتگو در مورد تعیین دقیق نیازهای شما یا چالش های بوجود آمده در زمینه چاپ، با شماره تلفن 02188820036 تماس بگیرید، ما نیز از اینکه بتوانیم در این زمینه به شما کمکی کنیم خوشحال خواهیم شد.

کمک و مشاوره افراد متخصص

متخصصان در زمینه لیبل، همچنین شما را با قطعات جایگزین، لوازم جانبی، آپشنهای اختیاری و نرم افزار و خدمات پشتیبانی می کنند. در مورد گزینه های انتخابی و خدمات برای لیبل پرینترهای رومیزی نیز می توانید از ما سؤال کنید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...