10 لیبل پرینتر برتر سال 2018

4251

10 دستگاه لیبل پرینتر برتر سال 2018

10 لیبل پرینتر برتر که در بازار وجود دارند و فرآیند چاپ بر روی برچسب یا تگ را انجام می دهد. این دستگاه کاربرد گسترده ای دارد و فرآیند های داخلی چاپ برچسب شما را بهینه نموده و به نیازهای عملکردی و بودجه ‎ای شما پاسخ ‎دهند. اما بهترین پرینترهای برچسب بارکد کدامند و چگونه می ‎توانیم بفهمیم که چه نوعی برای ما مناسب است؟ پاسخ به این سوال قطعا به محیط کاری خاص شما و نیازهای سازمان شما بستگی دارد.

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018 عبارتند از:

1. Cab SQUIX
2. سری ZEBRA ZT
3. سری Cab XC
4. Epson C7500
5. Epson C7500
6. Cab Hermes
7. Cab Mach 4
8. Zebra GX Series
9. Epson C3500
10. Sato CL4NX

پرینترهای مختلف دارای قابلیتها و فن آوری های مختلف چاپ هستند و برخی از آنها می‎توانند تناسب بیشتری با نیازهای شما داشته باشند. چهار نوع تکنیک مختلف برای چاپ برچسب های بارکد وجود دارد:

  • انتقال حرارت: تکنولوژی چاپ انتقال حرارت از گرما برای انتقال ریبون بر روی برچسب استفاده می‎کند.
  • جوهر افشان: این تکنیک از جوهر استفاده می‎کند و بیشتر برای چاپهای رنگی استفاده می‎شود.
  • لیزری: تکنولوژی لیزر شبیه به جوهر افشان است، اما از پودر رنگی و لیزر استفاده می‎کند تا جوهر را بر روی برچسبها قرار دهد.
  • RFID: فن آوری چاپ RFID داده ها را روی تراشه ‎های RFID تعبیه شده در برچسبهای هوشمند می ‎نویسد. پرینترهای مجهز به این تکنولوژی معمولا می‎ توانند داده ها را به تراشه منتقل نموده و آنها را رمزگذاری کنند.

در زیر صرف نظر از نوع تکنولوژی، نمونه ‎هایی (بدون هیچ ترتیب خاص) از پرینترهایی که ما معتقدیم در صدر تقاضا برای چاپ بر روی برچسب بارکد قرار دارند، ارائه دادیم.

1. Cab SQUIX

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
پرینتر لیبل زن Cab SQUIX ترکیبی از نوآوری، سهولت استفاده، دقت، قابلیت اطمینان، کیفیت و سرعت در یک دستگاه است. این پرینتر یک پرینتر صنعتی است و از طریق تکنولوژی انتقال حرارت چاپ سیاه و سفید انجام می ‎دهد.
یک ویژگی عالی در این پرینتر این است که دارای یک صفحه نمایش تعاملی است و دستورالعملهای تصویری در مورد چگونگی نگهداری از پرینتر، پاک کردن هد چاپ و برچسبهای چاپ ارائه می ‎کند. یکی دیگر از مزایای پرینتر Cab این است که شما می توانید یک کاتر برای بریدن کاغذها داخل آن تعبیه نمایید و با این کار موجب صرفه جویی در وقت شرکت خود ‎شوید.

2. سری Zebra ZT

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
اگر کار شما به گونه ای است که روز و شب نیاز به چاپ لیبل دارید پرینترهای لیبل Zebra ZT گزینه ‎ای عالی برای شما هستند. این پرینترها به منظور تطابق با نیازهای شما طراحی شده و از جمله ویژگیهای آنها انعطاف پذیری، یکپارچگی، سهولت استفاده و مدیریت ساده است.

مشاهده لیبل پرینتر های Zebra

هر چند که طراحی آنها جمع و جور است اما شما می‎توانید برچسب هایی با رزولوشن بالا را با پهنای حداکثر 6 اینچ و با سرعت حداکثر 6 اینچ در ثانیه چاپ کنید. این پرینترها قادرند چاپ هر دو نوع دو بارکد یعنی بارکد خطی و بارکد دو بعدی و همچنین چاپ بر روی برچسبهای شفاف را انجام دهند.

3. سری Cab XC

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
این مجموعه از پرینترها شامل پرینترهای Cab XC4 و XC6 هستند. این سری از محصولات، پرینترهای خاص انتقال حرارتی هستند که با استفاده از ریبون اضافی به شما امکان افزودن یک رنگ به طرح برچسب خود را می‎دهند. این پرینترها به دلیل قابلیت چاپ رنگ، امکان چاپ هر نوع عنصر گرافیکی را که می‎تواند متناسب با مشخصات مورد نیاز برای شرکت شما باشد فراهم می‎کنند.
این پرینترها همچنین هد چاپی با رزولوشن بالا در اختیارتان قرار داده و کیفیت فوق العاده ای به برچسب های شما می ‎دهند. از طرف دیگر این محصول خصوصا برای چاپ لیبلهای آزمایشگاهی مفید است و آزمایشگاههای شیمیایی و پزشکی اطمینان می‎یابند که اطلاعات حیاتی به طور واضح، مؤثر، و دقیق روی کاغذ می‎آیند.

4. Epson C7500

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
پرینترهای اپسون، از Zebra و Cab که سیستمهای انتقال حرارتی دارند متفاوت بوده و پرینترهای جوهر افشان هستند. این امر به شما اجازه می‎ دهد که بتوانید برچسبهای رنگی نیز چاپ کنید. اپسون C7500 بسیار سریع است و چاپ رنگی بسیار تمیز و واضحی ارائه می‎کند.
اگر شما اغلب نیاز به چاپ برچسب های رنگی دارید این پرینتر برای شما مناسب است. اما اگر زیاد از آن استفاده نکنید، برای تمیز کردن و پاک کردن آن مقدار زیادی جوهر به هدر می ‎رود. صدها فرمت برچسب می ‎توانند بر روی این نوع از پرینترها آپلود شوند، و تعویض جوهر آنها آسان و دفعات آن کم است، زیرا کارتریج های جوهر آن بزرگ هستند.

5. Cab EOS

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
پرینتر برچسب Cab EOS اجازه چاپ برچسبهای چند کاربردی می‎دهد و دارای ویژگی منحصر به فرد رابط کاربری صفحه لمسی است و از این طریق می‎ توان به فیلمهای آموزشی آن دسترسی داشت. این ویژگی همچنین باعث می ‎شود که تغییر فرمت برچسبها، اضافه کردن داده‎های متغیر یا ثابت و چاپ لحظه‎ای در محل بدون نیاز به اتصال به یک کامپیوتر به آسانی انجام گیرد.
این پرینتر می‎تواند فرمتهای مختلف برچسب را فراخوانی کرده و یا حتی داده ها را در یک کارت USB ذخیره کند. طراحی جمع و جور این پرینتر همچنین باعث می‎شود که بتوانند به سادگی در محیط کار جزئی از فرآیندهای فعلی شما شوند.

6. Cab Hermes

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
پرینتر Cab Hermes جایگیری دقیق و کارایی بالا ارائه می‎دهد و دارای گزینه‎ای برای ارتقاء است تا بتواند شامل ویژگی چاپ برچسب اپلیکاتور نیز باشد. این پرینتر به میزان زیادی بهره وری و کارایی در کارخانه را افزایش می‎دهد، زیرا بسیار سریع و سبک است و برای کاربردهای صنعتی بهترین گزینه است.

7. Cab Mach 4

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
این پرینتر کیفیتی با بالاترین درجه چاپ ارائه داده و سرعت چاپ آن به 8 اینچ در ثانیه می‎رسد. علاوه بر این، این پرینتر قابلیت چاپ RFID دارد. با استفاده از این نوع از فن آوری چاپ حرارتی، شما به کیفیتی با رزولوشن چاپ 600 نقطه در اینچ و کارایی قابل اطمینان دست می‎یابید.

8. سری Zebra GX

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
لیبل پرینترهای سری Zebra GX دارای تکنولوژی انتقال حرارتی هستند که به آسانی با نرم افزارهای موجود و سیستمهای کسب و کار ادغام شده و به راحتی با فرایندهای تولید ترکیب می‎شوند.
این مدل پرینتر، جمع و جور است و به آسانی می‎توان ریبون را روی آن لود کرد. این سری از پرینترها بهترین انتخاب برای انواع سازمان های بزرگ هستند. Zebra GX بسیار کارآمد است و شامل گزینه هایی برای اضافه کردن سنسور کاغذ قابل تنظیم و برش دهنده کاغذ است.

9. Epson C3500

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
اپسون C3500 یکی دیگر از پرینترهای جوهر افشان است که بسیاری از ویژگیهای کارآیی بالا و چاپ رنگی را ارائه می‎دهد. این پرینتر با سرعت چاپی تا 4 اینچ در هر ثانیه برای افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به فرآیندها مناسب است.
با وجود این پرینتر شما نیازی به موجودی از پیش چاپ شده ندارید، چرا که می ‎توانید هر آنچه را نیاز دارید در همان زمان به آسانی و فوریت چاپ کنید. بارگذاری آسان کاغذ و صفحه نمایش ال سی دی که وضعیت پرینتر را نشان می‎دهد نیز باعث وضوح و کارایی در کارخانه شما می‎شود.

10. Sato CL4NX

10 لیبل پرینتر برتر سال 2018
پرینتر Sato CL4NX متفاوت از 9 لیبل پرینتر دیگر است، زیرا یک پرینتر بارکد دو بعدی بوده و در عین حال یک پرینتر برچسب RFID است. 3 نوع گزینه مختلف برای وضوح بر حسب DPI وجود دارد و می‎توانید بر اساس آنها تعیین کنید که اندازه و وضوح چاپ چگونه باشد.
این پرینتر بسیار با دوام بوده و کیفیت چاپ آن عالی است. علاوه بر این اگر مسئله‎ای وجود داشته باشد، یک خطا در صفحه پرینتر نشان داده می‎ شود.

با توجه به مطالب فوق امیدواریم که شما در حال حاضر یک دانش اولیه در مورد لیبل پرینتر یا پرینتر بارکد داشته باشید و بتوانید از آن برای انتخاب پرینتر مناسب برای کسب و کار خود کمک بگیرید. جهت دریافت راهنمایی های بیشتر و اطلاع از قیمت روز محصولات می ‎توانید با همکاران ما در آوند پرینتر تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس: 02188820036

از بخش فروش لیبل پرینتر آوند پرینتر دیدن فرمایید.

با عضویت در خبرنامه آوند پرینتر آخرین مطالب و ویدئوهای آموزشی را برای شما ارسال میکنیم

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

نظرات خود را برای ما بنویسید ...